Lider zatrzymany, a Unia i Niwa swoim rytmem…

Andrzej Rzycki  |   Piłka nożna  |   30 sierpnia 2023 20:20

Czwartoligowy lider z Jawiszowic został zatrzymany na stacji Nieciecza. To pierwsza porażka podopiecznych Jarosława Płonki w tym sezonie.

Piłkarze z Jawiszowic mogą mówić o ogromnym pechu. W drugiej połowie wyjazdowego spotkania z rezerwami Termaliki Bruk-Bet Nieciecza dzielnie się bronili grając w „dziesiątkę”. Kiedy wydawało się, że dowiozą cenny remis do końcowego gwizdka, stracili gola w ostatniej minucie meczu.

Na alarm biją w Oświęcimiu

Unia przegrała już szóste kolejne spotkanie. Biało-niebiescy podejmowali dziś Wolanię z Woli Rzędzińskiej i po pierwszej połowie prowadzili 2:1.

Na szybkie otwarcie wyniku przez gości skutecznie odpowiedzieli Igor Lewandowski i Artur Czarnik. Po zmianie stron piłka niestety lądowała już tylko w bramce gospodarzy. Jedno jest pewne. Unia już wyczerpała limit punktowych strat i najwyższa pora zacząć wygrywać.

Podobny problem mają w Nowej Wsi

Beniaminek, podobnie jak Unia wciąż czeka na pierwsze punkty. W środowe popołudnie podopieczni Bartłomieja Dudzica przegrali u siebie z Watrą Białka Tatrzańska 1:2.