Lider gromi kolejnego rywala

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 września 2019 11:03

LKS Bulowice jak na razie nie ma sobie równych w B Klasie. Tym razem rozgromił na wyjeździe Koronę Harmęże 9:0.

Goście swój festiwal strzelecki rozpoczęli w 10. minucie. Gola strzałem z bliska zdobył Rafał Michalak. W 23. minucie sędzia zarządził rzut karny. Pewnie wykonał go Rusek. Później an boisku wtargnęło trochę chaosu. W 45. minucie przyjezdni znów cieszyli się z gola. Po rzucie wolnym dobrze odnalazł się Kruk i z bliska wpakował futbolówkę do siatki.

To nie był koniec pokazu umiejętności strzeleckich spadkowicza z A Klasy. Po minucie gry w drugiej połowie bramkę na 0:4 zdobył Rusek. Trzy minuty później Rafał Michalak zagrał ze skrzydła do byłego trenera seniorów i obecnego szkoleniowca połączonej drużyny LKS z AP Progress, a ten oddał  ładny dla oka kibica strzał. W 54. minucie przyjezdni krótko rozegrali rzut rożny. Rusek zaliczył trzeciego gola w ciągu dziewięciu minut.

Siódmy gol dla LKS Bulowice padł w 66. minucie. Handy wykorzystał dobre zagranie Michalaka i podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Niedługo kibice ekipy przyjezdnej musieli czekać na kolejne gole. W 68. minucie na liście strzelców wpisał się Rusek. Asystę zaliczył Mrzygłód. W 90.minucie kolejnego gola w tym meczu strzelił Rusek. W tym spotkaniu był prawdziwą zmorą dla defensywy Korony.

Sobota 14 września Korona Harmęże – LKS Bulowice 0:9 (0:3)
Bramki: 0:1 Michalak (10.), 0:2 Rusek (23.), 0:3 Kruk (45.), 0:4 Rusek (49) 0:5 Rusek (54.), 0:6 Rusek (58.), 0:7 Handy (66.).,0:8 Rusek (68.), 0:9  Rusek (90.)

Korona Harmęże: Munik, Głowacki, Karbowy (46. Ciborowski), Stawiarski, Pachacz, Romanowski, Zioberek,  Faruga (70. Glaba), Foks, Rychlewicz, Skiernik (46. Majewski). Trener: Paweł Żak.

LKS Bulowice: Matejko (46. Hrapkowicz), Matusiak, Piecha (52. Kasperek),  Nalborczyk (67. Peszel), Mrzygłód, Handy (79. Własiński), Surma, Kruk, Michalak (76. Kołaczek),  Lechowicz, Rusek. Trener: Piotr Sobala.