LKS Bobrek rozgromił Pogórze na jego boisku

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 września 2019 00:21

LKS Bobrek wygrał z Pogórzem Gierałtowice 6:0. To drugi jego taki sukces z rzędu. Sytuacja Pogórza jest coraz gorsza.

W 9. minucie wynik spotkania mógł otworzyć Dziuga. Odebrał on piłkę bramkarzowi, ale w gdy wszyscy myśleli, że strzeli gola, przestrzelił. W 15. minucie Lichota dośrodkował z lewego skrzydła. Po uderzeniu głową Hejnowskiego piłka poszybowała nad bramkarzem i wpadła do siatki.

Przełomowy moment meczu to czerwona kartka dla Jakubika. Otrzymał ją za akcję ratunkową. Gospodarze nie ukrywali tego, że nie zgadzają się z decyzją sędziego.

W 35. minucie znów z lewego skrzydła wrzucał Lichota, a Lichościa strzałem głową przelobował Wlezień. W 47. minucie trzecią w tym meczu asystę zaliczył Lichota. Po jego zagraniu futbolówka odbiła się od murawy, a Nędza  skierował ją na dalszy róg. W 55. minucie było 0:4. Hejnowski oddał precyzyjny strzał nogą na dalszy róg. W 70. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Nędza. Jedenastkę wykorzystał Zawadzki. W 85. minucie Lichota zagrał do Nędzy, a ten wyłożył futbolówkę przed bramkę. Nogę  dołożył Łukaszka.

,,Kluczowy moment to czerwień dla Jakubika. Naszym zdaniem zawodnik LKS Bobrek sam zahaczył o nogę Mariusza i taka kara się nie należało. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała jeszcze bardzo źle. W drugiej graliśmy tak, jakbyśmy zostali w szatni” – powiedział Dawid Szewczuk, trener Pogórza Gierałtowice.

,,Wygraliśmy zasłużenie. Nasz sukces nie podlega żadnej dyskusji” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

Niedziela 15 września Pogórze Gierałtowice – LKS Bobrek 0:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Hejnowski (15.), 0:2 Wlezień (36.), 0:3 Nędza (47.), 0:4 Hejnowski (55.), 0:5 Zawadzki rzut karny (70.), 0:6 Łukaszka (85.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Lichość, Zygmunt, Jakubik (20. czerwona bezpośrednia), Zieliński (80. Frączek), Kamski, Hałat, Makuch, Krzemień, S. Zając, Kowalski, Dziuga (46. Nowak). Trener: Dawid Szewczuk.

LKS Bobrek: Chowaniec, Byrski, Rundzia, Kulig,  Grabecki, Wlezień (46. D. Nowotarski), Nędza, Hendzlik (80.Ławczys), Podbrożny (46. Łukaszka), Lichota (65. Zawadzki), Hejnowski (75. Niemczyk). Trener: Maciej Kania.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa