KS Chełmek wrócił z Paszkówki z trzema punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 sierpnia 2017 10:20

KS Chełmek wygrał z Dębem Paszkówka 5:1.
Goście wyszli na prowadzenie w 28. minucie. Gola zdobył Kustra po strzale z rzutu wolnego z ostrego kąta z około  20 metrów. W 35. minucie KS Chełmek przeprowadził skuteczną akcję drużynową. Mrowiec otrzymał prostopadłe podanie od Kaczora i poradził sobie z bramkarzem. Bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Feluś.

Później Kustra bardzo dobrze wykonał rzut wolny z 25 metrów.W 66. minucie piłkę dośrodkowywał Kantek, a skutecznym strzałem głową  popisał się Chylaszek. Ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Węgrzyn, który otrzymał dobrą wrzutkę od Kantka.

– Mecz był toczony pod nasze dyktando. Kibice obecni na meczu nie mieli chyba wątpliwości, kto był lepszy – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Dąb Paszkówka – KS Chełmek 1:5
Bramki: 0:1 Kustra, 0:2 Mrowiec, 1:2 Feluś, 1:3 Kustra, 1:4 Chylaszek, 1:5 Węgrzyn.

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Sidor, Chylaszek, Bloch (82. K. Bieniek), Mrowiec, Kaczor (75. Kądziołka), Kustra (85. J. Bieniek, Kurek(70. Węgrzyn) , Kantek (80. Bęben), Psioda. Trener: Paweł Sidorowicz.