Drugie zwycięstwo LKS Jawiszowice

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 sierpnia 2017

LKS Jawiszowice wygrał z LKS Żarki 4:0.

W 3. minucie Bartula zagrał w okolice bramki do Drabczyńskiego, który odegrał głową do Korczyka. Ten ostatni otworzył wynik spotkania. Cztery minuty później było już 0:2. Po podobnej akcji na listę strzelców wpisał się Herman.

W 54. minucie zawodnicy, działacze i kibice zespołu przyjezdnego kolejny raz cieszyli się z gola. Futbolówkę w pole karne dośrodkował Szymonik. Po zagraniu udem przez Korczyka piłka odbiła się od słupka i wyszła w pole. Doszedł do niej Pyrlik i skierował ją do pustej bramki. Wynik w 56. minucie ustalił Tworek, który otrzymał podanie od Korczyka.

LKS Żarki – LKS Jawiszowice 0:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Korczyk (3.), 0:2 Herman (7.), 0:3 Pyrlik (56.), 0:4 Tworek (56.)

Składy:
LKS Żarki: Wiśniewski, Ficek, R. Jesionowski, Szafran, Adamczyk, Glistak (46. Gregorczyk), Gucik (75. Osadziński), K. Jesionowski, Kurzak, Nędza (żółta), Przebinda.

LKS Jawiszowice: Smok, Nalepa, Drabczyński, Tworek (80. Kocoń), Bednarczyk, Bartula, Szymonik, Kuźnik (46. Wykręt), Herman, Pyrlik (60. Hankus), Korczyk (87. Rychlewicz). Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa