KS Chełmek przegrał w Giebułtowie – FILM

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 października 2021 18:37

KS Chełmek pojechał na mecz ligowy do Giebułtowa z miejscową Jutrzenką. Przegrał 0:2.

W 41. minucie Silczuk zaatakował lewym skrzydłem i idealnie wyłożył piłkę przed bramkę Pietrzykowi. Temu nie pozostało nic innego, jak zdobyć gola. W 63. minucie sędzia uznał, że jeden z zawodników Jutrzenki był nieprzepisowo zatrzymany w polu karny i przyznał rzut karny, który wykorzystał Zieliński.

„Mecz był raczej wyrównany. Było w nim sporo walki. Często piłka była grana do przodu. Moim zdaniem przy stanie 0:0 należał się nam rzut karny. Po golu na 1:0 gra się otworzyła. Obie drużyny miały swoje sytuacje” – powiedział przedstawiciel KS Chełmek.

Sobota 2 października Jutrzenka Giebułtów – KS Chełmek 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Pietrzyk, 2:0 Zieliński (63.)

Skład KS Chełmek: Koterwa, Kantek, Sidor, Kukiełka (75. Piątek), Bloch, Pędrys (83. Łaski), Savalenko, Bury, Kaleta (80. Ksieżyc), Drobniak, Kustra.