Hokejowy wynik w Bobrku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 sierpnia 2018 15:42

W Bobrku tamtejszy LKS wygrał z LKS Piotrowice 7:4.

W 5. minucie rzut karny wykorzystał Piotr Frączek. Wyrównał w 17. minucie Michał Barciak. W 25. minucie Janik wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 39. minucie w zamieszaniu podbramkowym bardzo dobrze zachował się Jarosz, który uderzył precyzyjnie z szesnastu metrów.

W 55. minucie gospodarze prowadzili trzema bramkami. Ze skrzydła dośrodkowywał Chylaszek, a akcję zamknął Jarosz. Później dwie bramki zdobyli goście. Krawczyk wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem, a Figura dołożył nogę do piłki podanej przez strzelca poprzedniego gola.

Do głosu doszli znowu gospodarze. W 71. minucie Michał Barciak przelobował golkipera. W 77. minucie sędzia odgwizdał faul w polu karnym na Michale Barciaku. Celnie z jedenastu metrów uderzył Janik. Siódma bramkę zdobył po solowej akcji  młodszy z braci Barciaków. W końcówce jedenastkę skutecznie wykonał Piotr Frączek.

,,Cieszy mnie zwycięstwo w pierwszym meczu u siebie. Jednak zdaje sobie sprawę z tego, że nasza gra w obronie pozostawia dużo do życzenia” – powiedział Łukasz Zawadzki, grający trener LKS Bobrek.

,,My i rywale mieliśmy mnóstwo sytuacji. Oni byli skuteczniejsi” – powiedział  Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Sobota 25 sierpnia LKS Bobrek – LKS Piotrowice 7:4

Bramki: 0:1 Piotr Frączek rzut karny 5., 1:1 Michał Barciak 17., 2:1 Janik 25., 3:1 Jarosz 39., 4:1 Jarosz 55., 4:2 Krawczyk, 4:3 Figura, 5:3 Michał Barciak 71., 6:3 Janik 77., 7:3 Michał Barciak 79., 7:4 Piotr Frączek

LKS Bobrek: Sporysz, Burda zm. 55. Ławczys, D. Nowotarski, K. Nowotarski zm. 77. Kała, Opitek, Chylaszek zm. 66 Migdał, Pactwa, Hendzllik, Michał Barciak, Jarosz 75. Zawadzki, Janik zm. Boczarski. Trener: Łukasz Zawadzki.

LKS Piotrowice: Hałatek, S. Rogalski, Stawiarski zm. 71. Chowaniec, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Maciej Frączek zm. 46 , Merta, Żmuda zm. 79. Stolarczyk, Krawczyk, Antecki. Trener: Jarosław Chowaniec.