Brzezina wysoko wygrała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 sierpnia 2017 20:28

Brzezina wygrała z Narożem Juszczyn 6:2.

W 10. minucie Dubiel wygrał pojedynek główkowy z zawodnikiem Naroża i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Stan rywalizacji wyrównał Drobny. Później indywidualną akcję przeprowadził Dubiel i piłkę do Swarzyńskiego. Były piłkarz Niwy Nowa Wieś i Unii Oświęcim skierował.

W 35. minucie było 3:1. Rzut wolny wykonywał strzelec bramki na 1:0. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki. Skuteczną dobitką popisał się Babiuch. W 42. minucie Dubiel otrzymał prostopadłe podanie, minął dwóch obrońców oraz i skierował futbolówkę do pustej bramki. W końcówce pierwszej połowy z gola cieszyli się przyjezdni. Po rzucie rożnym gola strzałem nogą zdobył Romaniak.

W drugiej połowie strzelali tylko gospodarze. Najpierw z asysty Dubiela skorzystał Swarzyński. Piłkarz uderzył z powietrza na bliższy róg, a później Borowczyk zagrał do Anteckiego, a ten znalazł sposób na bramkarza.

– Wynik nie odzwierciedlał do końca tego, co się działo na boisku. Naroże urwie jeszcze punkty niejednemu. Rywal grał dobrze w środku i w przodzie. Dużo gorzej wiodło mu się w obronie – powiedział Piotr Balonek, grający trener Brzeziny Osiek.

Brzezina Osiek – Naroże Juszczyn 6:2 (4:2)
Bramki: 1:0 Dubiel  (10.), 1:1 Drobny (21.), 2:1 Swarzyński (25.), 3:1 Babiuch (35.), 4:1 Dubiel (42.), 4:2 Romaniak (45.), 5:2 Swarzyński (58.), 6:2  Antecki (88.)

Brzezina Osiek:Kulczyk, Bernaś, Szczepaniak, Balonek, Buczek, Czerny (75. Zygmunt), Wójcik, Swarzyński (Borowczyk), Frej (72. Kułas), Babiuch (75. Antecki), Dubiel. Trener: Piotr Balonek.

Naroże Juszczyn: Kotlarz, Baziński, Gąstała,Krystian Kwaśniewski (70. Pietrzak), Kulka (83. Uczniak), R. Drobny (81. Bachul), G. Ferek, M. Ferek, Kamil Kwaśniewski (65. Trybała), M. Drobny (83. Madziała), Romaniak.