Bardzo ważne zwycięstwo Przeciszovii

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 października 2020 23:45

W ważnym dla obu drużyn meczu Przeciszovia wygrała w Polance Wielkiej ze Strumieniem 2:1.

W 65. minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Szafraniec, który oddał skuteczny strzał po ziemi. W 76. minucie Bartuś podprowadził futbolówkę prawym skrzydłem. Oddał strzał na bliższy róg. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. W 82. minucie do piłki wrzuconej z rzutu wolnego przez kolegę z drużyny doszedł Trawkowski strzałem głową przelobował bramkarza.

,,W pierwszej połowie byliśmy nieznacznie lepsi. Szkoda rzutu karnego, którego nam nie przyznano. W drugiej odsłonie rywal był trochę lepszy. Remis byłby sprawiedliwym wynikiem” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

,,To była najlepsza drużyna, z którą graliśmy w tym sezonie. Spotkanie było bardzo wyrównane. Chciałbym bardzo pochwalić naszych zawodników, że byli drużyną. Wszyscy łącznie z rezerwowymi byli bardzo zaangażowani w mecz” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 24 października Strumień Polanka Wielka – Przeciszovia Przeciszów 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Szafraniec (65.), 0:2 Bartuś (76.), 1:2 Trawkowski (82.)

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Trawkowski, Herma, Brzeziński, Zemanek, Zimnal (73. Jaszczyk), Ryszka, Zemła (75. Gałgan), Hamerski, Grubka, Zontek (70. Drabczyk). Trener: Łukasz Jasek.

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Serwatka, Mycyk, Pawela, Szafraniec, Skrobacz, Żabiński (60. M. Płonka), Węgrzyn (55. Baranowski) , Kidoń (85. Klimczyk), K. Michałek (80. Matla), Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.