Bardzo duże błędy defensywy LKS Rajsko kosztowały ten zespół punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 października 2020 16:00

LKS Rajsko przegrał u siebie z Wiślanami Jaśkowice 0:3. Wszystkie gole padły po dużych błędach obrony gospodarzy.

W 41. minucie Głaz otrzymał podanie od Kotwicy. Po jego strzale z ósmego metra na dalszy róg piłka wpadła do siatki. W 75. minucie prowadzenie Wiślan podwyższył Czarnecki. W 83. minucie Lampart zagrał prostopadle, a gola zdobył Kowalik.

,,Gdyby nie katastrofalne błędy w defensywie moglibyśmy się pokusić o niespodziankę. Przy każdej z bramek duży udział mieli nasi obrońcy. Lepsza jakość piłkarska była po stronie przeciwników” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 31 października LKS Rajsko – Wiślanie Jaśkowice 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Głaz (41.), 0:2 Czarnecki (75.), 0:3 Kowalik (75.)

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Żyła, Welber, Durnaś, Formas (83. Ciereszko), Matlak, Czarnik, Mika, Frączek (77. Skiernik), Senkowski (65. Warzecha). Trener: Mariusz Wójcik.

Wiślanie Jaśkowice (wyjściowy): Cabaj, Źródlewski, Ochman, Bienias, Żaba, Broda, Czarnecki, Głaz, Kotwica, Lampart, Wcisło.