Unia postawiła się Cracovii – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   6 lutego 2018 13:14

Unia przegrała w Krakowie z Comarchem Cracovią 3:4 po rzutach karnych. Obecnie biało – niebiescy mają trzy punkty nad PGE Orlikiem Opole.W 9. minucie Dziubiński strzelił gola na 1:0. W 14. minucie bramkarza zespołu z Krakowa strzałem z nadgarstka pokonał M. Kasperlik.

Kolejne dwie bramki w tym spotkaniu strzelili gospodarze. Uczynili to na początku drugiej i trzeciej tercji. Autorami goli byli Domagała i Bryniczka.

Przyjezdni walczyli do końca o dobry wynik. Bramkę na 3:2 strzelił Tabaček , do wyrównania doprowadził M. Kasperlik. Rzuty karne lepiej wykonywały „Pasy”.

Niedziela 4 lutego Comarch Cracovia – Unia Oświęcim 4:3 k. (1:1, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 2:1)
Bramki: 1:0 Dziubiński – Kapica (5/4) (8.04), 1:1 M. Kasperlík – Tabaček (13.52), 2:1 Domogała – Sýkora (20.29), 3:1 Bryniczka – Rompkowski – Kolesņikovs (5/4) (40.45),
3:2  Tabaček – O. Kasperlik (46.31), 3:3 M. Kasperlík (51.18), 4:3 Sýkora rzut karny.

Rzuty karne:
Comarch Cracovia: Urbanowicz (-), Bryniczka (-), Drzewiecki (-), Da Costa (+), Sýkora (+).
Unia Oswięcim: Piorowicz (-), Daneček (-), Wojtarowicz, M. Kasperlik (-), Rufer (+).

Comarch Cracovia: Radziszewski – Szurowski, Chaloupka, Sýkora, Da Costa, Domogała – Rompkowski, Kolesnikovs, Urbanowicz, Bryniczka, Drzewiecki (2) – Kruczek (2), Wajda, Šinágl, Dziubiński (2), Kapica (2) oraz Dutka, Słaboń, Zygmunt. Trener: Rudolf Roháček.
KS Unia Oświęcim: Fikrt – Šaur (2), Bezuška, O. Kasperlik, Daneček (2), S. Kowalówka (2) – Maciejewski, Gabryś, Piotrowicz, Tabaček (4), M. Kasperlík – Vosatko (2), Paszek, Wanat, Rufer, Wojtarowicz. Trener: Jiří Šejba.