Na piątkowy mecz przyjdźcie koniecznie z pluszakami

Paweł Wodniak  |   Fakty,Hokej  |   6 lutego 2018 13:44

W piątek na oświęcimskim lodowisku hokeja Unia zmierzy się z GKS Tychy. Mecz jest okazją do przeprowadzenia kolejnej akcji Teddy Bear Toss.

Projekt polega na tym, że kibice przynoszą ze sobą pluszowe misie i inne maskotki. Następnie rzucają je na taflę, gdy padnie pierwszy go dla drużyny gospodarza.

„Zachęcam do włączenia się w akcję, którą w Oświęcimiu organizujemy po raz trzeci. Kupujcie lub przynoście pluszaki z domu” – apeluje Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Pluszaki trafią do służb ratunkowych, by podczas akcji ratunkowej z udziałem dzieci, ratownicy mogli obdarować najmłodszych w tych trudnych dla nich chwilach. By przytulając się do misia choć na chwilę zapomniały o wypadku, pożarze lub innym losowym zdarzeniu.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 18. Kasy będą czynne od godz. 16.45.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .