Pięć pozycji medalowych zawodników OKK w Katowicach – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   12 grudnia 2019 08:51

Ośmiu zawodników OKK w Oświęcimiu wzięło udział w Otwartej Lidze Kickboxingu PZKB. Pięciu z nich zajęło medalowe miejsca.

W zawodach startowało 417 zawodników z 38 klubów

Dobrze spisali się bracia Brzeźniakowie. Cyprian wygrał rywalizację w kategorii senior – 69 kg w formule kick-light. Marcel wywalczył drugie miejsce w grupie kadet starszy – 52 kg light-contact i trzecie w kick-light.

W kategorii seniorskiej Dawid Kolniak zdobył drugie miejsce – 74 kg, a na najniższym stopniu podium stanął Damian Rybak w rywalizacji  junior – 79 kg. Bartłomiej Kawczak po urazie ręki musiał wycofać się z zawodów, a Dorian Pawlus i Miłosz Karcz odpadli w eliminacjach.

„Otrzymali punkty ujemne za zbyt mocne ciosy” – tłumaczy Mariusz Pawlus, prezes Oświęcimskiego Klubu Karate w Oświęcimiu.