Pięć pozycji medalowych zawodników OKK w Katowicach – FOTO

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   12 grudnia 2019 08:51

Ośmiu zawodników OKK w Oświęcimiu wzięło udział w Otwartej Lidze Kickboxingu PZKB. Pięciu z nich zajęło medalowe miejsca.

W zawodach startowało 417 zawodników z 38 klubów

Dobrze spisali się bracia Brzeźniakowie. Cyprian wygrał rywalizację w kategorii senior – 69 kg w formule kick-light. Marcel wywalczył drugie miejsce w grupie kadet starszy – 52 kg light-contact i trzecie w kick-light.

W kategorii seniorskiej Dawid Kolniak zdobył drugie miejsce – 74 kg, a na najniższym stopniu podium stanął Damian Rybak w rywalizacji  junior – 79 kg. Bartłomiej Kawczak po urazie ręki musiał wycofać się z zawodów, a Dorian Pawlus i Miłosz Karcz odpadli w eliminacjach.

„Otrzymali punkty ujemne za zbyt mocne ciosy” – tłumaczy Mariusz Pawlus, prezes Oświęcimskiego Klubu Karate w Oświęcimiu.

 

 

 

Zobacz również:

Kolejne medale w sztukach walki – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa