Brzeźniak i Słota mistrzami Małopolski

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   21 lutego 2016 20:58

Cyprian Brzeźniak i Mateusz Słota z Oświęcimskiego Klubu Karate zostali Mistrzami Małopolski w Kickboxingu Light – Contakt. Zawody odbyły się w Libertowie.

Cyprian Brzeźniak walczył w kategorii – 69 kg. Awans do finału dały mu wygrane z Bartoszem Seregą z Chrzanowa, Dawidem Kołodziejczykiem z Skawiny. O złoto rywalizował z Adamem Stańczykiewiczem z Lublińca.

Mateusz Słota startował w kategorii – 79 kg. Wygrał on walki z Sylwestrem Grzybkiem z Mysłowic, Konradem Stachowiczem z Krakowa i Bartoszem Piskorzem z Krakowa. Ten ostatni oddał pojedynek finałowy Słocie.

W kategorii – 74 kg wystąpił Wiktor Czopek. Najpierw pokonał on Dominika Poprawę z Krakowa, a później przegrał w 1/8 z Igorem Osmędą z Chrzanowa.

W najbliższy weekend w Katowicach odbędzie się gala Silesian Professional Kicboxing.  Podczas niej umiejętności zaprezentuje Paweł Anlauf.