LKS Palczowice szybko wyszedł na prowadzenie, ale go nie utrzymał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 września 2015 14:45

Po 20 minutach LKS Palczowice wygrywał z Sygnałem 2:0. Mecz zakończył się podziałem punktów.

W mecz bardzo dobrze weszli gospodarze. Sytuację jeden na jeden z Patrzykiem wykorzystał Para. W 20. minucie klub z Palczowic wygrywał 2:0. Dzidek wymanewrował obrońcę i strzelił gola. W pierwszej połowie podopieczni Jerzego Harańczyka mogli strzelić więcej bramek. Najlepszą sytuację bramkową zmarnował Dzidek. Znalazł on sposób na bramkarza, ale uderzył za lekko i piłka nie trafiła do siatki.

W drugiej połowie do głosu doszli goście. W 70. minucie Szpiegla wymienił się podaniami z Oczkowskim i uderzył z 17 metrów. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 80. minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Momot, a w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Oczkowski. W końcówce oba zespoły miały swoje szanse, lecz wynik się nie zmienił.

LKS Palczowice – Sygnał Włosienica 2:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Para (5.), 2:0 Dzidek (20.), 2:1 Szpiegla (70.), 2:2 Oczkowski (80.)

LKS Palczowice: B. Zemła – S. Rokowski, Bogunia, Pająk, Nowokuński – Wiecheć (46. Putowski), Świergosz (46. Zwierz), Chachuła (55. Janas), Para (75. Gach) – Dzidek, Nidecki. Trener: Jerzy Harańczyk.

Sygnał Włosienica: Patrzyk – Pacyga, Grubka, Momot, K. Sroka – Korwin, Kasperek, Krzemień (46. Stachura), S. Sroka – Oczkowski, Szpiegla Trener: Józef Gembala