Strumień nie złapał odpowiedniego nurtu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 września 2015 15:32

Strumień przegrał z Przeciszovią 1:4 i nadal nie ma na swoim koncie żadnych punktów w tym sezonie.

Zespół z Polanki Wielkiej przystępował do spotkania w Przeciszowie z nowym – starym trenerem. Funkcję szkoleniowca przejął Mariusz Gałgan. Przez pierwsze 10 minut przeważali gospodarze. W 4. minucie Matla otrzymał długie podanie od Dzideckiego i wygrał pojedynek jeden na jeden z Kołodziejczykiem.

Później mecz się wyrównał. Strumień szukał swoich szans. W 33. minucie „szczęście uśmiechnęło się” do drużyny gości. Futbolówkę w pole karne dośrodkowywał Szafraniec. Kościelnik tak niefortunnie łapał piłkę, że ta wpadła do siatki. W 40. minucie podopieczni Krzysztofa Barcika wyszli na prowadzenie. Precyzyjny strzał z rzutu wolnego z 25 metrów oddał Tobik. Piłka wpadła do bramki przy dalszym słupku.

W drugiej połowie lepiej na boisku radzili sobie gospodarze. W 52. minucie było 3:1. Tobik otrzymał prostopadłe podanie od Michałka, wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. Ostatni gol w tym spotkaniu padł w 82. minucie. Piłka po strzale Błaszaka odbiła się od poprzeczki. Doszedł do niej Bartuś i skutecznie dobił strzał kolegi z drużyny.

– Pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej odsłonie dobrze zagrywaliśmy prostopadłe piłki a nasi ofensywni zawodnicy byli skuteczni. Rywal był w tym spotkaniu pozbawiony ognia – powiedział Krzysztof Barcik, trener Przeciszovii Przeciszów.

– Zagraliśmy dziś bardzo słabo. Nasi zawodnicy zachowywali się tak, jakby nie wierzyli w możliwość osiągnięcia dobrego wyniku – powiedział Mariusz Gałgan, trener Strumienia Polanka Wielka.

Przeciszovia Przeciszów – Strumień Polanka Wielka 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Matla (4.), 1:1 Szafraniec (33.), 2:1 Tobik (40.), 3:1 Tobik (52.), 4:1 Bartuś (82.)

Przeciszovia Przeciszów: Kościelnik, Hutny, Dzidecki, Błaszak, Mycyk, Michałek (70. Bartuś), Tobiczyk, Pawela (80. Świerguła), Samek, Tobik, Matla (75. Lasek). Trener: Krzysztof Barcik.

Strumień Polanka Wielka: Kołodziejczyk, Bieszczad, Zemanek (85. Drabczyk), Szafraniec, Tobiasz (75. Kozub), Wasztyl, Romanek, Hamerski, Ortman (70. Łukaszczyk), Nowak, Gałgan (60. Jarosz). Trener: Mariusz Gałgan.