Bardzo dobre wejście w sezon TS Hejnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 sierpnia 2022 21:51

W pierwszej kolejce Ligi Okręgowej Team Sport Hejnał Kęty podejmował Zgodę Byczyna i wygrał 4:1.

W 22. minucie wynik otworzyli gospodarze. Waluś zagrał prostopadle w pole karne, a Dudzic strzelił ta, że piłka przeszła między nogami bramkarza. W 38. minucie po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika Zgody sędzia odgwizdał jedenastkę. Gola strzałem z wapna zdobył Dudzic. Jeszcze w pierwszej połowie zespół z Kęt zdobył gola numer trzy. Precyzyjnie z 25 metrów rzut wolny wykonał J. Januszyk.

Kolejne bramki w tym spotkaniu padły w drugiej odsłonie. Zgoda zdobyła gola  w 48. minucie. W 71. minucie J. Januszyk doszedł do futbolówki do piłki wrzuconej z rzutu rożnego przez kolegę z drużyny.

Sobota 13 sierpnia Team Sport Hejnał Kęty – Zgoda Byczyna 4:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Dudzic (22.), 2:0 Dudzic rzut karny (38.), 3:0 J. Januszyk (42.), 3:1 gola samobójczy (48.), 4:1 J. Januszyk (71.)

Hejnał Kęty: Tlałka, Waluś, Karpiński, Januszyk, Pękala, Majdak, Merta (Białek) Klimczyński, Ogórek (Mąsior), Wawro (Rozumek), Dudzic (Śleziak). Trener: Damian Pałamarczuk.

Zgoda Byczyna: Kawala, Bartuś, Bąk, Czerwiec (72. Icha), Gawłowski (88. Sadowski), Jedynak, Kamiński, Kurzawa Orawski, Siewniak, Zieliński.