Zdecydowane zwycięstwo LKS Gorzów w meczu derbowym

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 sierpnia 2022 21:38

Beniaminek Ligi Okręgowej LKS Bobrek przegrał u siebie z LKS Gorzów w meczu derbowym gminy Chełmek.

W 12. minucie Nędza zagrał prostopadle na prawą stronę pola karnego. Piłkę przyjął Molenda i znalazł sposób na bramkarza. W 25. minucie rzut rożny wykonywał Biskup. Piłkę nabiegł Pieczara i strzałem głową umieścił ją w siatce.

W 55. minucie znów dobrze z narożnika boiska wrzucił Biskup, a gola głową zdobył Śliwiński. W 65. minucie asystent przy dwóch poprzednich golach urwał się rywalom. Jego akcję przeciął obrońca LKS Bobrek i skierował futbolówkę do własnej bramki.

W 80. minucie było 0:5, bo Pieczara przeprowadził indywidualną akcję. Zakończył ją dobrym uderzeniem z 25 metrów. W 85. minucie przyjezdni rozegrali bardzo dobrą akcję. Z lewej strony Palian podał do Biskupa, który przekierował to zagranie pod bramkę, gdzie Niedzielski dołożył nogę wpisując się na listę strzelców. W 90. minucie wynik po dobrym strzale z 25 metrów wynik ustalił. Palian.

„Wynik mówi sam za siebie i oddaje przebieg wydarzeń na boisku. Byliśmy słabsi. Mam pretensje o to, że przy wyniku 0:3 przestaliśmy grać ambitnie. Rywal był bardziej wyrachowani. My jednak do końca powinniśmy walczyć i pokazać charakter. Tym bardziej tak powinno być, że było to spotkanie derbowe. Gramy dalej i będziemy chcieli się pokazać z dużo lepszej strony niż w tym spotkaniu” – powiedział Paweł Wierzbic, trener LKS Bobrek.

„Nie chciałbym komentować tego spotkania. Cieszymy się ze zwycięstwa i dobrej gry” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 13 sierpnia LKS Bobrek – LKS Gorzów 0:7 (0:2)
Bramki: 0:1 Molenda (12.), 0:2 Pieczara (25.), 0:3 Śliwiński (55.), 0:4 gol samobójczy (65.), 0:5 Pieczara (80.), 0:6 Niedzielski (85.), 0:7 Palian (90.)

LKS Bobrek: Żołneczko, Glistak (70. Podbrożny), Byrski, Rundzia, Musiolik, Kaczmarczyk (70. Likus), Kustra, Krawczyk (65. Lieber), Winiarski (75. Ryska), Gajda, Żmuda. Trener: Paweł Wierzbic.

LKS Gorzów: Chowaniec, Dulowski (70. Bochenek), Śliwiński, Bodziony, Nędza, Biskup, Pieczara, Kacper Jaromin (46. Palian), Cichoń (55. Karol Jaromin), Molenda (78. Niedzielski), Pyrlik. Trener: Maciej Kania.