Tym razem lepszy Ciarko STS

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   28 lutego 2022 12:49

Ciarko STS wygrał w Sanoku z Re-Plastem Unią Oświęcim 4:2. W rywalizacji play-off 2:1 prowadzą biało-niebiescy. Kolejny mecz dziś o 18.

W 12. minucie Henttonen wymanewrował trzech rywali i pokonał bramkarza. W 21 minucie świetną, trójkową akcję przeprowadzili Sawicki,  Hämäläinen i Bukowski. Gola strzałem na odsłonięty, bliższy róg zdobył Bukowski.

W 37. minucie bardzo dobre podanie za bramki zaprezentował S. Kolalówka, a sytuacje jeden  na jeden  z bramkarzem wykorzystał Orlov.

Osiem sekund po wznowieniu gry w trzeciej tercji było 3:1. Na prawym skrzydle Sawicki odwrócił się i precyzyjnie podał do Hämäläinena. Ten znalazł sposób na golkipera. W 47. minucie Apalkov z bliska dobił uderzenie Dziubińskiego. Ostatecznie 4:2 wygrali gospodarze, bo 22 sekundy przed zakończeniem meczu krążek do pustej bramki skierował Mokshantsev.