GKS wygrał w Oświęcimiu

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   22 stycznia 2022 23:20

Re-Plast Unia Oświęcim przegrała na swoim lodzie z GKS Katowice 3:4. Decydujący gol padł w dogrywce.

W 15. minucie bardzo ładny i skuteczny strzał z nadgarstka oddał Streltsov. W 26. minucie Veltonen wrzucił krążek wrzucił krążek przed bramkę, a do siatki zbił go Smal.

W 31. minucie Fraszko znalazł sposób na Saundersa w sytuacji jeden na jeden. W 35. minucie strzał Themára w zamieszaniu podbramkowym dobił Dziubiński.

W 38. minucie Stasenko wjechał dynamicznie przed bramkę. Jego strzał obronił, ale dobrze w tej sytuacji zachował  się Dziubiński. W 58. minucie obrona Re-Plastu dała się wymanewrować. Wronka z lewego skrzydła zagrał pod bramkę, a tam dobrze odnalazł się Michalski. Dziesięć sekund przed końcem dogrywki Fraszko bez większych problemów wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.