Reklama
2 lipca 2026, czwartek
GKS wygrał w Oświęcimiu
- Paweł Obstarczyk
- Hokej
- 22 stycznia 2022
- 23:20
Reklama
Re-Plast Unia Oświęcim przegrała na swoim lodzie z GKS Katowice 3:4. Decydujący gol padł w dogrywce.
W 15. minucie bardzo ładny i skuteczny strzał z nadgarstka oddał Streltsov. W 26. minucie Veltonen wrzucił krążek wrzucił krążek przed bramkę, a do siatki zbił go Smal.
W 31. minucie Fraszko znalazł sposób na Saundersa w sytuacji jeden na jeden. W 35. minucie strzał Themára w zamieszaniu podbramkowym dobił Dziubiński.
W 38. minucie Stasenko wjechał dynamicznie przed bramkę. Jego strzał obronił, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Dziubiński. W 58. minucie obrona Re-Plastu dała się wymanewrować. Wronka z lewego skrzydła zagrał pod bramkę, a tam dobrze odnalazł się Michalski. Dziesięć sekund przed końcem dogrywki Fraszko bez większych problemów wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.