Zawodnicy Zaborzanki cieszyli się z trzech punktów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 listopada 2021 19:31

Zaborzanka Zaborze wygrała na swoim boisku z Koroną Harmęże 4:2.

W 7. minucie indywidualną akcję skutecznym strzałem wykończył Rochowiak. Później z powodu kontuzji obojczyka z boiska musiał zejść Zguda.

Na boisku pojawił się grający trener Zaborzanki i w 42. minucie swoją obecność zaznaczył pięknym strzałem z woleja. W 54. minucie w sytuacji sam na sam P. Migdał przelobował bramkarza. W 59. minucie Korczyk wykorzystał błąd rywali przy rozgrywaniu autu i przerzucił futbolówkę nad golkiperem. W 73. minucie w sytuacji sam na sam dobrze zachował się P. Migdał. W 82. minucie bramkę zdobyła Korona. Tyran przebiegł z piłką przez połowę boiska. Najpierw trafił w słupek, ale dobitka zakończyła się sukcesem.

„Początek był dla Korony, która na nas siadła. Bardzo dobrze spisywał się nasz bramkarz z rocznika 2005.  Potem my przejęliśmy inicjatywę. I udało się. Życzymy zdrowia Kacprowi Zgudzie” – powiedział Patryk Malik, grający trener Zaborzanki Zaborze.

„Nam się mecz nie ułożył, a im bardzo dużo dał młody, debiutujący w seniorach bramkarz” – powiedział Dariusz Pawełkiewicz, członek zarządu Korony Harmęże.

Sobota 30 października Zaborzanka Zaborze – Korona Harmęże 4:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Rochowiak (7.). 1:1 Malik (42.), 2:1 P. Migdał (52.), 3:1 Korczyk (59.), 4:1 P. Migdał (73.), 4:2 Tyran (80.)

Zaborzanka Zaborze: Jamróz, Jęczała, Gajewski, Zguda (15. Malik), Gaweł, Klaja (46. Semik), Cinal, D. Migdał (Bochenek), Ostrowski (Ryś), Stachura (55. P. Migdał), Korczyk. Trener: Patryk Malik.

Korona Harmęże: Sroka, Głowacki (52. Pawlak), Tyran, Koziara, Foks, Majewski, Bargiel, Rychlewicz (72. Kumorowski), Zjawiński (46. Fryś), P. Forma, Rochowiak. Trener: Patryk Forma.