Puls wygrał z Sygnałem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2021 21:31

Puls Broszkowice wygrał u siebie z zespołem walczącym o utrzymanie, czyli Sygnałem Włosienica 3:1.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze. Z prawego skrzydła piłkę wrzucił Mondry. Jego akcję na bliższym słupku zamknął Korwin.

W 55. minucie dośrodkował Michał Barciak a gola głową zdobył P. Waliczek. W 70.minucie do piłki dorzuconej przez Michała Barciaka doszedł Tobik i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 82. minucie ze skrzydła zagrywał Michał Barciak.  Do pustej bramki skierował ją Tobik.

„Przeciwnik nie był wymagający. Do przerwy powinniśmy wygrywać dużo wyżej. Po stracie gola było ciężko, ale ogólnie wygraliśmy zdecydowanie a mogliśmy wyżej” – powiedział Jakub Jonczyk, trener Pulsu Broszkowice

„Zostaliśmy w szatni. W całym meczu przeszliśmy obok meczu. Graliśmy za wysoko. Rywal zagrał słabo i był do przejścia. My jednak podeszliśmy do niego słabo mentalnie” – powiedział Daniel Zaborowski, trener Sygnału Włosienica.

Sobota 16 maja Puls Broszkowice – Sygnał Włosienica 3:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Korwin (47.), 1:1 P. Waliczek (55.), 2:1 Tobik (70.), 3:1 Tobik (82.)

Sygnał Włosienica: Jarosz, Grubka, Oczkowski, Ludwinek, Mondry (k. Stachura), Mędrysa, Walczak, Krzemień (85. Pokrzyk), Augustyn, Szpiegla, Sulkiewicz. Trener: Daniel Zaborowski.

Puls Broszkowice: Strzelecki, S. Krompiec, Marcin Barciak, Ł. Kumor (46. Żak), Michalec, J. Wanat (46. Wykręt), Jonczyk (80. Szewczuk), Ł. Kumor, P. Waliczek (60. M. Wanat), Michał Barciak, Tobik  (85. P. Radzik).