Bardzo duże błędy w obronie zaważyły na porażce Pogórza

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2021 16:52

Pogórze przegrało z LKS Bulowice 0:3. Klub z Gierałtowic ma nadal niewielką przewagę nad Sygnałem.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. W 59. minucie jeden z zawodników LKS Bulowice wrzucił piłkę z prawej strony. W polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Piłka trafiła pod nogi Łysonia. Po jego strzale przeleciała ona między nogami Leśniaka i wpadła do siatki.

W 77. minucie M. Handy doszedł do dośrodkowanej przez kolegę z drużyny piłki, wyprzedził bramkarza i uderzeniem głową z bliska podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W 80. minucie M. Handy otrzymał prostopadłe podanie, a potem wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

 „O naszej porażce zdecydowały kuriozalne błędy” – powiedział Przemysław Gałuszka, grający trener Pogórza Gierałtowice.

„Do strzelenia przez nad drugiej bramki obie drużyny miały swoje sytuacje. Po niej graliśmy już spokojnie i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

Niedziela 16 maja Pogórze Gierałtowice – LKS Bulowice 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Łysoń (59.), 0:2 M. Handy (77.), 0:3 M. Handy (80.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Leśniak, Zygmunt, Wójcik, Kocoń, Szostak, Hałat, Wysogląd, Maślanka, Frączek (46. Zając), Pietraszewski, Konefał (70. Gałuszka). Trener: Przemysław Gałuszka.

LKS Bulowice: Hrapkowicz, Lechowicz (65. Wysmołek), Sobala, Nowak, Łysoń (85. Jodłowski), Matusiak, M. Handy, S. Handy (46. Dzugaj), Wandzel, Surma, Michalak (80. Zwinczak). Trener: Piotr Sobala.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .