LKS Rajsko wygrał z drużyną z czołówki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2021 08:18

LKS Rajsko wygrał u siebie z Beskidem Andrychów 2:1. Gola dającego mu trzy punkty zdobył w ostatniej akcji meczu.

W mecz lepiej weszli zawodnicy drużyny, która obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli.  W 3. minucie jeden z zawodników Beskidu zagrał do środka. Różycki uwolnił się spod opieki obrońców drużyny gospodarzy  i skierował piłkę do siatki.

Podopieczni Mariusza Wójcika wyrównali w 63. minucie. Rzut wolny wykonywał Węglarz. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Sieczko, który strzałem z bliska wyrównał stan rywalizacji. W ostatniej akcji meczu rzut rożny wykonał Warzecha. Do piłki doszedł Formas i trafił w słupek. Piłkę do pustej bramki skierował Sieczko. Po tym  strzale sędzia odgwizdał koniec spotkania.

„Od początku meczu nasza gra wyglądała dobrze. Szybko straciliśmy gola, ale to nas nie zraziło. Cały czas dążyliśmy do strzelenia goli. Byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 15 maja LKS Rajsko – Beskid Andrychów 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Różycki (4.), 1:1 Sieczko (63.), 2:1 Sieczko (90+)

LKS Rajsko: Kulczyk, Żyła, Czarnik (30. Sieczko), Welber, Kowalik, Antkiewicz, Matlak, Frączek, Durnaś, Węglarz (83. Warzecha), Formas. Trener: Mariusz Wójcik.

Beskid Andrychów: Zaremba, Moskała, Kapera, Groń, Marczyński, Karcz (15. Mizera), Sobala, Zakrzewski, Kasiński (20. Kołodziej), Różycki, Kaczmarczyk.