Nie zagrali rewelacyjnie, ale wygrali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2021 10:20

Niwa wygrała na wyjeździe z Sokołem Przytkowice 2:1. Jej trener nie był do końca zadowolony z gry.

W  23. minucie w zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Matusz. po jego uderzeniu piłka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. W 49. minucie Waga otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i skutecznie wykończył akcję sam na sam. W 86. minucie skrzydłem zaatakował Nycz. Później zagrał wzdłuż bramki. Gola zdobył Piskorek.

„Nie weszliśmy dobrze w ten mecz. Gdzieś uciekła nam determinacja. Niby mieliśmy kontrolę nad spotkaniem, ale gra nam się nie układała. Nie zagraliśmy tak dobrze jak w środę. To były ciężko wywalczone punkty” – powiedział Michał Matejko, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 15 maja Sokół Przytkowice – Niwa Nowa Wieś 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Matusz (23.), 1:1 Waga (49.), 1:2 Piskorek (86.)

Skład Niwy Nowa Wieś: Korzec, Zwaryczuk (86. Deska), Mateja, Matejko, Pękala, Dokudowiec (65. Miłoń), Holewa (55. Merta),  Nycz, Matusz, Piskorek, Chrapek. Trener: Michał Matejko.

 

Zobacz również:

Oj działo się w piłkarski weekend. Wyniki w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .