Skawa opuściła ostatnie miejsce w tabeli

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 maja 2021 17:36

Skawa wygrała na swoim obiekcie z LKS Poręba Wielka 4:1. Klub z Podolsza nie zajmuje już ostatniego miejsca w tabeli.

W 11. minucie J. Kwadrans otrzymał podanie od Banaszaka, wszedł w boczny sektor pola karnego i znalazł sposób na bramkarza. Minutę później wyrównał Oczkowski.

W 33. minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Domżał zauważył, że bramkarz wyszedł z bramki i strzałem z 25 metrów przelobował go. W 52. minucie Skawa przeprowadziła składną, trójkową akcję w polu karnym. J. Kwadrans zagrał do Porębski, a ten przekazał piłkę P. Kwadransowi, który przekierował ją do bramki. W 65. minucie P. Kwadrans zaprezentował woleja. Futbolówka wpadła do siatki po przekątnej.

,,Był to mecz walki i stał na wysokim poziomie” – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Poniedziałek 3 maja Skawa Podolsze – LKS Poręba Wielka 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 J. Kwadrans (11.), 1:1 Oczkowski (12.), 2:1 Domżał (33.), 3:1 P. Kwadrans (52.), 4:1 P. Kwadrans (65.)

Skład Skawy Podolsze: Świergosz, Damian Kajfasz, Żmuda, Chowaniak, Dominik Kajfasz, Domżał, Banaszak, Porębski, J. Kwadrans (88. Drzyżdżyk), Ćwiertnia (65. Szczepaniak), Piela.