Skawa opuściła ostatnie miejsce w tabeli

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 maja 2021 17:36

Skawa wygrała na swoim obiekcie z LKS Poręba Wielka 4:1. Klub z Podolsza nie zajmuje już ostatniego miejsca w tabeli.

W 11. minucie J. Kwadrans otrzymał podanie od Banaszaka, wszedł w boczny sektor pola karnego i znalazł sposób na bramkarza. Minutę później wyrównał Oczkowski.

W 33. minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Domżał zauważył, że bramkarz wyszedł z bramki i strzałem z 25 metrów przelobował go. W 52. minucie Skawa przeprowadziła składną, trójkową akcję w polu karnym. J. Kwadrans zagrał do Porębski, a ten przekazał piłkę P. Kwadransowi, który przekierował ją do bramki. W 65. minucie P. Kwadrans zaprezentował woleja. Futbolówka wpadła do siatki po przekątnej.

,,Był to mecz walki i stał na wysokim poziomie” – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Poniedziałek 3 maja Skawa Podolsze – LKS Poręba Wielka 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 J. Kwadrans (11.), 1:1 Oczkowski (12.), 2:1 Domżał (33.), 3:1 P. Kwadrans (52.), 4:1 P. Kwadrans (65.)

Skład Skawy Podolsze: Świergosz, Damian Kajfasz, Żmuda, Chowaniak, Dominik Kajfasz, Domżał, Banaszak, Porębski, J. Kwadrans (88. Drzyżdżyk), Ćwiertnia (65. Szczepaniak), Piela.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .