Team Sport Hejnał wygrał bardzo ważny mecz

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 listopada 2020 22:20

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Nadwiślaninem Gromiec 1:0. Gola w końcówce zdobył Dudzic.

W tym meczu zawodnicy Nadwiślanina dwa razy umieścili piłkę w siatce. Dwukrotnie sędzia tych goli nie uznał. Wytworzyło to dość nerwową atmosferę.

Decydującą akcję przyjezdni wykonali w 88. minucie. W środku boiska piłkę przejął Waluś. Zawodnik klubu z Kęt obsłużył dobrym podaniem Nowickiego, który odegrał piłkę do Dudzica. Ten w w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się. Futbolówka przeleciała między nogami golkipera i wpadła do siatki.

,, Szanujemy trzy zdobyte punkty. Zagraliśmy dziś z bardzo dobrze zorganizowaną drużyną. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. W drugiej przeważali gospodarze. Atmosfera była gorąca po tym, jak sędzia nie uznał dwóch bramek dla przeciwników” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 14 listopada Nadwiślanin Gromiec – Team Sport Hejnał Kęty 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Dudzic (88.)

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Ogórek, Januszyk, Karpiński, Waluś, Jurczak (88. Rogala), Cepiga (75. Tarashik), Nycz (85. Wysogląd), Oczkowski, Żmuda (70. Nowicki), Dudzic (90. Korzonkiewicz). Trener: Kamil Żmuda.