Team Sport Hejnał wygrał bardzo ważny mecz

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 listopada 2020 22:20

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Nadwiślaninem Gromiec 1:0. Gola w końcówce zdobył Dudzic.

W tym meczu zawodnicy Nadwiślanina dwa razy umieścili piłkę w siatce. Dwukrotnie sędzia tych goli nie uznał. Wytworzyło to dość nerwową atmosferę.

Decydującą akcję przyjezdni wykonali w 88. minucie. W środku boiska piłkę przejął Waluś. Zawodnik klubu z Kęt obsłużył dobrym podaniem Nowickiego, który odegrał piłkę do Dudzica. Ten w w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się. Futbolówka przeleciała między nogami golkipera i wpadła do siatki.

,, Szanujemy trzy zdobyte punkty. Zagraliśmy dziś z bardzo dobrze zorganizowaną drużyną. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. W drugiej przeważali gospodarze. Atmosfera była gorąca po tym, jak sędzia nie uznał dwóch bramek dla przeciwników” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 14 listopada Nadwiślanin Gromiec – Team Sport Hejnał Kęty 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Dudzic (88.)

Skład Teamu Sportu Hejnału Kęty: Zieliński, Ogórek, Januszyk, Karpiński, Waluś, Jurczak (88. Rogala), Cepiga (75. Tarashik), Nycz (85. Wysogląd), Oczkowski, Żmuda (70. Nowicki), Dudzic (90. Korzonkiewicz). Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .