W Brzezinie są zadowoleni z wyniku i z gry

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 sierpnia 2020 01:41

Brzezina Osiek wygrała 3:0 na wyjeźdie z Halniakiem Maków Podhalański w pierwszej kolejce V Ligi. Przyjezdnych cieszył nie tylko wynik meczu, ale również sama gra.

W 11. minucie Dubiel zagrał prostopadle ze środka pola do Zaremby. Zawodnik Brzeziny wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 55. minucie goście rozegrali podobną akcję do tej na 0:1. Zaremba otrzymał bardzo dobre podanie od Dziubka i przelobował bramkarza. W 82. minucie bardzo dobrze zachował się Dąba. Odebrał piłkę jednemu rywalowi, a później przeprowadził rajd, który doprowadził go na pole karne. W decydującym momencie podał M. Grosowi, a on dopełnił formalności.

,,To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Rywal był mocny fizycznie i taktycznie. My jednak zagraliśmy dokładnie tak, jak zawsze powinniśmy grać. Jednym słowem byliśmy zespołem” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Niedziela 9 sierpnia Halniak Maków Podhalański – Brzezina Osiek 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Zaremba (11.), 0:2 Zaremba (55.), 0:3 M. Gros (82.)

Skład Brzezina Osiek: Majda, M. Szczepaniak, Majcherek, Nalepa, Bury, Narwojsz, Czerny (85. Płonka), Dziubek (75. M. Gros), Zaremba (65. Antecki), Brańka (80. Dąba), Dubiel (85.Merta). Trener: Łukasz Szczepaniak.