W Brzezinie są zadowoleni z wyniku i z gry

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 sierpnia 2020 01:41

Brzezina Osiek wygrała 3:0 na wyjeźdie z Halniakiem Maków Podhalański w pierwszej kolejce V Ligi. Przyjezdnych cieszył nie tylko wynik meczu, ale również sama gra.

 

W 11. minucie Dubiel zagrał prostopadle ze środka pola do Zaremby. Zawodnik Brzeziny wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 55. minucie goście rozegrali podobną akcję do tej na 0:1. Zaremba otrzymał bardzo dobre podanie od Dziubka i przelobował bramkarza. W 82. minucie bardzo dobrze zachował się Dąba. Odebrał piłkę jednemu rywalowi, a później przeprowadził rajd, który doprowadził go na pole karne. W decydującym momencie podał M. Grosowi, a on dopełnił formalności.

 

,,To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Rywal był mocny fizycznie i taktycznie. My jednak zagraliśmy dokładnie tak, jak zawsze powinniśmy grać. Jednym słowem byliśmy zespołem” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Niedziela 9 sierpnia Halniak Maków Podhalański – Brzezina Osiek 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Zaremba (11.), 0:2 Zaremba (55.), 0:3 M. Gros (82.)

Skład Brzezina Osiek: Majda, M. Szczepaniak, Majcherek, Nalepa, Bury, Narwojsz, Czerny (85. Płonka), Dziubek (75. M. Gros), Zaremba (65. Antecki), Brańka (80. Dąba), Dubiel (85.Merta). Trener: Łukasz Szczepaniak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .