Wysokie zwycięstwo LKS Gorzów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 listopada 2019 19:51

LKS Gorzów wygrał 3:0 z Arką Babice. Bramki strzelili Majcherek, Opitek i Niedzielski.

Kibice na bramki czekali do drugiej połowy.

W 63. minucie Dylowicz wykonał rzut wolny. Dograł do Majcherka, a ten strzałem głową pokonał bramkarza. W 75. minucie asystent przy golu na 1:0 wrzucił futbolówkę z rzutu rożnego. Najlepiej w polu karnym zachował się Opitek. W 85 minucie Majcherek przeprowadził indywidualną akcję  prawą stroną. W końcowej fazie dograł w szesnastkę do Niedzielskiego. Zawodnik LKS Gorzów wymanewrował golkipera i skierował piłkę do pustej siatki.

Sobota 2 listopada LKS Gorzów – Arka Babice 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Majcherek (63.), 2:0 Opitek (75.), 3:0 Niedzielski (85.)

LKS Gorzów: Wylężek, Bloch, Opitek, Górski, Grodzki, Wesecki, Dylowicz, Gucik, Bodziony, Majcherek, Ząbek (60. Niedzielski). Trener: Andrzej Sermak.

Arka Babice: Proksa, Furtak, Grabowski,  Szczurek, Smolik, Bieda, Zajac, J. Głogowski (68. Kuzak), Szala (72. M. Głogowski), Kovalchuk, Pieczara.