W Malcu i w Piotrowicach zakończyli rundę jesienną

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 listopada 2019 21:06

W dokończeniu ostatniej kolejki rundy jesiennej A Klasy Zgoda Malec wygrała u siebie z LKS Piotrowice 4:1.

W 15. minucie rzut rożny wykonywał rzut rożny. Po jego wrzutce piłka doszła w okolice dalszego słupka, gdzie precyzyjnym wolejem z pierwszej piłki popisał się Dudzic.

W 20. minucie Żmuda otrzymał prostopadłe podanie od Lekkiego i wykorzystał sytuację jeden na jeden z bramkarzem. W 35. minucie lewym skrzydłem zaatakował Łukasik. Zawodnik Zgody dograł wzdłuż szesnastki. Formalności dokonał Lekki. Gospodarze w pierwszej połowie mieli jeszcze kilka sytuacji bramkowych.

W 59. minucie ze skrzydła dośrodkował Piotr Frączek. Akcję zamknął Kidoń. Futbolówka po jego strzale wpadła do siatki przy bliższym słupku. Ostatnie słowo należało do zespołu z Malca. Dudzic zagrał do Żmudy. Później piłka dotarła z powrotem do byłego zawodnika między innymi Niwy Nowa Wieś, Unii Oświęcim i Brzeziny Osiek, który nie miał problemów ze skierowaniem jej do pustej bramki.

,,Mieliśmy więcej sytuacji strzeleckich. Przeciwnik był groźny tylko przy stałych fragmentach gry” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

,,W pierwszej połowie rywal wykorzystał nasze błędy przy rozegraniu piłki. W drugiej odsłonie graliśmy lepiej, ale to było za mało do tego, żeby odrobić straty z poprzedniej części gry.  Chciałem podziękować wszystkim tym zawodnikom, którzy byli z nami do końca za całą rundę” – powiedział Mirosław Zemła, grający trener LKS Piotrowice.

Sobota 2 listopada Zgoda Malec – LKS Piotrowice 4:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Dudzic (15.), 2:0 Żmuda (20.), 3:o Lekki (35.), 3:1 Kidoń (57.), 4:1 Dudzic (70.)

Składy:
Zgoda Malec: Gibas, Adamus (85. Kuwik), Oczkoś (90. Nowak), Drebszok, Tomala, Sokół, Chwierut (60. Wójcik), Lekki, Łukasik, Żmuda, Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.

LKS Piotrowice: Kudłacik, Klimczyk, M. Rogalski, Marsowicz, Piotr Frączek, Żmuda, Paweł Frączek, Zemła, Grzywa, S. Rogalski, Kidoń. Trener: Mirosław Zemła.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa