TS Hejnał odskoczył Przeciszovii na cztery punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 października 2019 01:23

Team Sport Hejnał Kęty wygrał z LKS Piotrowice 2:0. Po remisie Przeciszovii przewaga lidera nad tą drużyną wzrosła do czterech punktów.

W 22. minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła kolegi  z drużyny J. Januszyk przyjął piłkę, obrócił się i uderzył precyzyjnie prostym podbiciem. W 88. minucie sędzia uznał, że jeden  z zawodników gospodarzy był faulowany. Dobrze rzut karny wykonał Oczkowski.

,,To był  mecz bez historii. Cały czas przeważaliśmy. Sędzia nie uznał nam jeszcze dwóch goli” – powiedział Łukasz Jagoda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

,,Jestem zadowolony z naszego występu. Szkoda zmarnowanych okazji z pierwszej połowy, bo wynik mógł być dla nas korzystniejszy” – powiedział Mirosław Zemła, grający trener LKS Piotrowice.

Sobota 19 października Team Sport Hejnał Kęty – LKS Piotrowice 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 J. Januszyk (22.), 2:0 Oczkowski rzut karny (88.)

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński, Korzonkiewicz, J. Januszyk, Tarashchyk, A. Januszyk, Cepiga, Flisak (70. Rogala), Oczkowski, Sitarz (15. Kunicki), Jaromin (70. Kanior), Waluś (80. Karpiński). Trener: Łukasz Jagoda.

LKS Piotrowice: Kudłacik, Klimczyk, M. Rogalski, Piotr Frączek, Żmuda (30. Masłowski, 75. Merta), Zemła, Paweł Frączek, Grzywa (70. Miętka), S. Rogalski, Kidoń. Trener: Mirosław Zemła.