Cenne zwycięstwo LKS Gorzów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 października 2019 22:03

LKS Gorzów wygrał u siebie z Victorią 1918 Jaworzno 2:0. Bramki strzelili Wesecki i Ząbek.

W 5. minucie Weseccki otrzymał prostopadłe podanie od Ząbka i w sytuacji sam na sam znalazł sposób od bramkarza. W 30. minucie zdaniem sędziego w zamieszaniu podbramkowym faulowany był Migdał. rzut karny wykorzystał Ząbek.

„Przez cały mecz kontrolowaliśmy grę. Założona taktyka świetnie się sprawdziła. Drużyna przeciwna  miała tylko jedną okazje bramkową. Cieszy drugi mecz z rzędu ze zdobytą bramką. To również dobrze działa na drużynę”  – powiedział po meczu Krzysztof Wesecki, zawodnik LKS Gorzów.

Sobota 19 października LKS Gorzów – Victoria 1918 Jaworzno 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 K. Weseki (5.), 2:0 Ząbek rzut karny (30.)

LKS Gorzów: Wylężek, Dulowski, Śliwiński, Górski, Opitek, Bodziony (75. Grodzki), Gucik, Ząbek, K. Wesecki (89. Niedzielski), Migdał, Majcherek. Trener: Andrzej Sermak.

Victoria 1918 Jaworzno: Madeja, Mastalerz (61. Nowak), Barnaś, Orawski (46. Gajda), Gembala, Prytko (77. Bartuś), Musiał, Śliwiński, J. Wesecki, Łyp, Palian.