KKPN Iskra zremisował we Włoszczowej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2019 14:57

KKPN Iskra Brzezinka wygrywał na wyjeździe z Hetmankami Włoszczowa. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

W 11. minucie Majka otrzymała prostopadłe podanie z około 20 metrów za linię obrony od koleżanki z zespołu i wykorzystała sytuacje sam na sam z bramkarzem. W 35. minucie zawodniczki klubu z Brzezinki zdobyły drugiego gola. Lewą stroną indywidualną akcję przeprowadziła Zając i dośrodkowała w pole karne. Wachowska wybiła piłkę na 16 metr. Doszła do niej Majka i zapisała się na liście strzelców.

Dwie minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie po wrzutce z lewego skrzydła jednej z piłkarek Hetmanek w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Futbolówkę do pustej bramki skierowała Rużycka. W 70. minucie jedna z reprezentantek klubu z Włoszczowej wykonywała rzut rożny. Andzel nabiegła na futbolówkę i strzałem z pierwszej piłki z pięciu metrów wyrównała stan rywalizacji.

,,Iskierki przeważały, konstruowały dobre akcje, strzelały. Zdobyły dwie bramki, ale nie ustrzegły się błędów przy golach straconych” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Niedziela 13 października UKS Hetmanki Włoszczowa – KKPN Iskra Brzezinka 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Majka (11.), 0:2 Majka (35.), 1:2 Rużycka (47.), 2:2 Andzel (70.)

UKS Hetmanki Włoszczowa: Wachowska, Malicka, Kowalska (46. Gieroń), Czekała, Starczyk, A. Leszcz (46. Fecek), Kowalczyk, Dymek (85. G. Andzel), M. Leszcz (67. Michalska),  Rużycka, J. Andzel.

KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Dziwak (70. Błasiak), Markiewicz, Górkiewicz, Klęczar, Zając, Gzela, Gacek (80. Hamik), Godowska(46. Dziadek), Chrapkiewicz, Majka. W kadrze również Barzycka, Pałgan, Jarnot, Szymańska. Trener: Jakub Jucha.