Soła wygrała w Gierałtowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2019 16:35

Soła Łęki wygrały w Gierałtowicach z Pogórzem 3:0. Bramki strzelili Swarzyński i Amrozi. Jeden gol był trafieniem samobójczym.

W 13. minucie po rzucie rożnym Żmudy skutecznie z półwoleja uderzył Swarzyński. Tuż przed przerwą Soła podwyższyła prowadzenie. Pawlusiak zagrał za obrońców. Do piłki wystartował Amrozi. Po jego strzale piłka przeszła obok bramkarza. W 66. minucie Karnas zagrał przed bramkę z prawego skrzydła. Jeden z zawodników Pogórza tak niefortunnie interweniował, że skierował futbolówkę do własnej bramki.

,,Przeciwnik niczym nas nie zaskoczył. Mieliśmy trochę problemów na początku meczu. Później walczyliśmy jak równy z równym. Mieliśmy sytuacje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Myślę, że przeciwnicy pokonali nas swoim doświadczeniem” – powiedział Dawid Szewczuk, grający trener Pogórza Gierałtowice.

,,Mecz toczył się w atmosferze piknikowej. To był taki typowy mecz do przepchania. Mieliśmy dużo okazji bramkowych. Spokojnie mógłbym wymienić takich siedem. To był najmniejszy wymiar kary dla przeciwnika” – powiedział Bogdan Swarzyński, grający trener Soły Łęki.

Sobota 12 października Pogórze Gierałtowice – Soła Łęki 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Swarzyński (13.), 0:2 Amrozi (44.), 0:3 gol samobójczy (66.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Szyc, Szewczuk, Zieliński (75.Frączek), Jakubik, S. Zając (60. Dziuga), Kamski, Zygmunt, Hałat, Krzemień, Makuch, K. Zając. Trener: Dawid Szewczuk.

Soła Łęki: D. Dusik, Karnas, Pawlusiak, Zygmunt, Kramarczyk, Wiktoruk, Żmudka (35. Kukiełka, 60. Wawrzyczek), Ślusarczyk, Matejko, Amrozi (80.Lekki) Swarzyński. Trener: Bogdan Swarzyński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa