LKS Gorzów odniósł cenne zwycięstwo

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 października 2019 14:03

LKS Gorzów wygrał z Halniakiem Maków Podhalański 2:1. Gospodarze strzelili gola w końcówce.

W 68. minucie po wrzutce kolegi z drużyny gola dla drużyny przyjezdnej zdobył Bagnicki. W 81. minucie gospodarze wyrównali. Po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym gola zdobył Migdał. W doliczonym czasie gry również po rzucie rożnym i zagraniu głową na bramkę piłkarz Halniaka tak niefortunnie interweniował, że skierował futbolówkę do własnej bramki.

,, Graliśmy dobre spotkanie. Moim zdaniem przez cały mecz byliśmy lepsi. Trzeba jednak przyznać, że gdy się otworzyliśmy po golu na 0:1 rywal stworzył kilka sytuacji strzeleckich. Zdecydowanie jednak to my mieliśmy dużo więcej takich sytuacji. Zasłużyliśmy na wygraną, choć wytargaliśmy ją w końcówce”  – powiedział Krystian Dulowski, zawodnik LKS Gorzów.

Sobota 5 października LKS Gorzow – Halniak Maków Podhalański 2:1(0:0)
Bramki: 0:1 Bagnicki (68.), 1:1 Migdał (80.), 2:1 gol samobójzy (90+)

LKS Gorzów: Adamus, Bloch, Dulowski, Górski, Opitek, Majcherek, Gucik (74. Grodzki), Dylowicz, Ząbek, Migdał, Niedzielski (60. Bodziony) Trener: Andrzej Sermak.

Halniak Maków Podhalański: M. Pająk, Burzyński (88. A Pająk), Galuszka (90. Przybylak), Kania, Bobek, Piskorz, Furman, Krauz, Popowicz (84. Czubin), Bagnicki, Wójtowicz (71. Sarniki).