Zatorzanka wygrywała, ale ostatecznie wysoko przegrała

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 października 2019 12:59

Zatorzanka Zator wygrywała w Suchej Beskidzkiej z Babią Górą 1:0, ale ostatecznie przegrała 1:4.

W 15. minucie goście przeprowadzili  ładną i składną akcję. Do wrzuconej przez kolegę z drużyny ze skrzydła piłki doszedł Żmuda i uderzył skutecznie głową.

Później gole zdobywali już tylko gospodarze. W 21. minucie jeden z zawodników Babiej Góry w bocznej strefie boiska wymanewrował przeciwnika i zagrał do Kmiecika, który skierował futbolówkę do pustej bramki. W 64. minucie strzelec gola na 1:1 wpisał się na listę strzelców drugi raz w tym spotkaniu. W 65. minucie zawodnicy Zatorzanki źle wybili piłkę. Wykorzystał to Stróżak, więc było 3:1. W 87. minucie wynik ustalił Janiczak, po prostopadłym podaniu Kmiecika.

,,W pierwszej połowie mecz był wyrównany. W drugiej przeważał przeciwnik” – powiedział Marin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 5 października Babia Góra Sucha Beskidzka – Zatorzanka Zator 4:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Żmuda (15.), 1:1 Kmiecik (21.), 2:1 Kmiecik (64.), 3:1 Stróżak (65.), 4:1 Janiczak (87.)

Składy:
Babia Góra Sucha Beskidzka: Loranc, K. Burliga (87. Gałuszka), Rzepka, Dyduch, P. Burliga, Talaga, Żaczek, Wójtowicz, Kmiecik (86. A. Żmuda), Janiczak, Stróżak.

Zatorzanka Zator: Lichański, Baluś, Balonek, Celej, Mika, Makuch, Pindel (72. Kluska), Kwiatkowski, Stanek, Żmuda, Stefaniak. Trener: Marcin Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa