Mnóstwo goli i emocji w Malcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 września 2019 18:40

Zgoda Malec wyeliminowała z Pucharu Polski Strumienia Polanka Wielka. O wyniku meczu, w którym padło 10 goli, zdecydował konkurs rzutów karnych.

Wynik otworzyli gospodarze. Ze środka boiska prostopadle zagrał Lekki. Gola zdobył Dudzic. Później inicjatywę zdobyli przyjezdni. Potwierdzili ją trzema golami. Brzeziński wykorzystał dogranie Boby. Po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym dobrze zachował się Boba. Bramkę na 1:3 również zdobył były zawodnik Unii Oświęcim.

W 32. minucie Zgoda zdobyła gola stykowego. Jej zawodnik wykonywał dośrodkowanie z narożnika pola karnego. Strzał Drebszoka obronił Jasiński. Dobitka Tomali była skuteczna. W 35. minucie jeden z piłkarzy strzelił bramkę samobójczą. Podopieczni Andrzeja Tomali nie załamali się dwubramkową stratą. W 60. minucie Dudzic wszedł z piłką w pole karne i uderzył skutecznie z 11 metrów.

W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Żmuda, więc był remis. W końcówce obie drużyny zdobyły jeszcze po jednym golu. Trafili Żmuda i Brzeziński. Konkurs karnych 4:2 wygrała Zgoda.

Środa 4 września Zgoda Malec – Strumień Polanka Wielka 5:5
Bramki: 1:0 Dudzic, 1:1 Brzeziński, 1:2 Boba, 1:3 Boba, 2:3 Tomala, 2:4 gol samobójczy, 3:4 Dudzic, 4:4 Żmuda, 5:4 Żmuda, 5:5 Brzeziński.