Komplet wyników seniorów – tabele

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 września 2019 21:04

Podajemy komplet wyników meczów  IV, V Ligi i A oraz B Klasy.

IV Liga Grupa Zachodnia

Beskid Andrychów – Czarni Staniatki przełożony
Clepardia Kraków – racovia II Kraków 1:6
LKS Jawiszowice – Sokół Kocmyrzów 4:3
MKS Trzebinia – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:2
Orzeł Piaski Wielkie – LKS Rajsko 4:2
Orzeł Ryczów – Wiślanie Jaśkowice 0:2
Pcimianka Pcim – Skawinka Skawina
Słomniczanka Somniki – Wisła II Kraków 3:2
Unia Oświęcim – Dalin Myślenice 0:0

 

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Cracovia II Kraków 21 32:4
2 Wiślanie Jaśkowice 15 15:7
3 Orzeł Ryczów 13 13:10
4 Słomniczanka Słomniki 13 17:17
5 Beskid Andrychów 13 14:6
6 Dalin Myślenice 11 11:7
7 Wisła II Kraków 12 17:11
8 Pcimianka Pcim 12 16:12
9 LKS Jawiszowice 12 14:21
10 MKS Trzebinia 11 11:7
11 Unia Oświęcim 10 13:14
12 Orzeł Piaski Wielkie 10 15:16
13 Skawinka Skawina 10 10:12
14 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6 11:13
15 Czarni Staniątki 3 5:17
16 Sokół Kocmyrzów 1 11:20
17 LKS Rajsko 1 6:21
18 Clepardia Kraków 1 9:25

 

V Liga

Arka Babice – Zatorzanka Zator 0:2
Babia Góra Sucha Beskidzka – Tempo Białka 1:3
Garbarz Zembrzyce – Niwa Nowa Wieś 3:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – LKS Żarki 0:1
LKS Gorzów – Brzezina Osiek 1:1
MKS Libiąż – KS Chełmek 0:3
Sosnowianka Stanisław Dolny – Nadwiślanin Gromiec 0:4
Victoria 1918 Jaworzno – Halniak Maków Podhalański 1:0

 

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Tempo Białka 18 24:3
2 KS Chełmek 16 24:3
3 Zatorzanka Zator 15 12:7
4 Brzezina Osiek 14 14:2
5 Niwa Nowa Wieś 12 24:8
6 Nadwiślanin Gromiec 12 15:9
7 Victoria 1918 Jaworzno 10 11:6
8 Garbarz Zembrzyce 10 11:10
9 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 9 10:10
10 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 15:16
11 MKS Libiąż 6 7:21
12 LKS Żarki 4 6:21
13 Arka Babice 3 5:18
14 LKS Gorzów 2 6:15
15 Halniak Maków Podhalański 1 8:16
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 0 0:27

A Klasa

Górnik Brzeszcze – Orzeł Witkowice 5:0
LKS Bobrek – Solavia Grojec 7:1
LKS Piotrowice – Pogórze Gierałtowice 1:0
Sygnał Włosienica – Strumień Polanka Wielka 2:1
Team Sport Hejnał Kęty – Soła Łęki 2:1
Zgoda Malec – Przeciszovia Przeciszów 2:4

 

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Team Sport Hejnał Kęty 12 9:3
2 Przeciszovia Przeciszów 10 10:4
3 LKS Piotrowice 7 3:2
4 Górnik Brzeszcze 6 10:5
5 Soła Łęki 6 8:5
6 Sygnał Włosienica 6 6:6
7 Strumień Polanka Wielka 6 7:6
8 Zgoda Malec 6 14:11
9 Orzeł Witkowice 5 7:8
10 LKS Bobrek 4 10:13
11 Solavia Grojec 2 6:14
12 Pogórze Gierałtowice 0 3:16

B Klasa

Iskra Brzezinka pauzowała
LKS Bulowice – LKS Palczowice 5:0
LKS Głębowice – Korona Harmęże 5:3
Puls Broszkowice – LKS Poręba Wielka 7:2
Zaborzanka Zaborze – Skawa Podolsze 4:3

 

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 LKS Bulowice 12 21:2
2 Iskra Brzezinka 9 8:1
3 LKS Głębowice 9 13:10
4 Puls Broszkowice 6 12:7
5 Zaborzanka Zaborze 6 9:9
6 Korona Harmęże 3 6:10
7 LKS Palczowice 3 5:9
8 Skawa Podolsze 0 4:16
9 LKS Poręba Wielka 0 7:21

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa