LKS Rajsko przegrał z Pcimianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 września 2019 18:00

LKS Rajsko przegrał u siebie z Pcimianką Pcim 1:3. Drużyna z gminy Oświęcim nadal ma na swoim koncie jeden punkt w rundzie jesiennej.

W 20. minucie po rzucie wolnym w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej w nim odnalazł się Pandyra i otworzył wynik spotkania. W 43. minucie Friday przedarł się skrzydłem i precyzyjnie uderzył.

W 63. minucie drużyna z Rajska wykonywała stały fragment gry. W szesnastce sporo się działo. Ostatecznie Piskorz oddał dobry strzał sytuacyjny. W 80. minucie uderzeniem zza pola karnego wynik ustalił Sołtys.

,,Straciliśmy dziwne bramki. Zabrakło nam zdecydowania przy swojej bramce. W drugiej połowie zagraliśmy agresywnie i dobrze. Cóż jednak z tego, skoro nie wykańczaliśmy skutecznie akcji. Najlepsze sytuacje zmarnowali Brańka i ja. Szkoda, bo rywal był w naszym zasięgu. Musimy więcej biegać i poprawić skuteczność”- powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

Sobota 31 sierpnia LKS Rajsko – Pcimianka Pcim 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Pandyra (20.), 0:2 Friday (43.), 1:2 Piskorz (63.), 1:3 Sołtys (80.)

LKS Rajsko: Księżarczyk, Żyła (46. Formas), K. Jędrusik, Welber, Kukiełka, Sieczko, Kędroń (46. Brańka), Senkowski (75. Matlak), Czarnik (65. Bąk), Mika (70. Skiernik), Piskorz. Trener: Grzegorz Bąk.

Pcimianka Pcim: Jękot, Labut  (57. Oramus), Banik (73. Chlebda), Bartosz, Poniedziałek, Morawski, Sane, Friday (88. Moniak), Burtan (51. Luberda), Pandyra, Sołtys(83. Król).