LKS Rajsko przegrał z Pcimianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 września 2019 18:00

LKS Rajsko przegrał u siebie z Pcimianką Pcim 1:3. Drużyna z gminy Oświęcim nadal ma na swoim koncie jeden punkt w rundzie jesiennej.

W 20. minucie po rzucie wolnym w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej w nim odnalazł się Pandyra i otworzył wynik spotkania. W 43. minucie Friday przedarł się skrzydłem i precyzyjnie uderzył.

W 63. minucie drużyna z Rajska wykonywała stały fragment gry. W szesnastce sporo się działo. Ostatecznie Piskorz oddał dobry strzał sytuacyjny. W 80. minucie uderzeniem zza pola karnego wynik ustalił Sołtys.

,,Straciliśmy dziwne bramki. Zabrakło nam zdecydowania przy swojej bramce. W drugiej połowie zagraliśmy agresywnie i dobrze. Cóż jednak z tego, skoro nie wykańczaliśmy skutecznie akcji. Najlepsze sytuacje zmarnowali Brańka i ja. Szkoda, bo rywal był w naszym zasięgu. Musimy więcej biegać i poprawić skuteczność”- powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

Sobota 31 sierpnia LKS Rajsko – Pcimianka Pcim 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Pandyra (20.), 0:2 Friday (43.), 1:2 Piskorz (63.), 1:3 Sołtys (80.)

Składy:
LKS Rajsko: Księżarczyk, Żyła (46. Formas), K. Jędrusik, Welber, Kukiełka, Sieczko, Kędroń (46. Brańka), Senkowski (75. Matlak), Czarnik (65. Bąk), Mika (70. Skiernik), Piskorz. Trener: Grzegorz Bąk.

Pcimianka Pcim: Jękot, Labut  (57. Oramus), Banik (73. Chlebda), Bartosz, Poniedziałek, Morawski, Sane, Friday (88. Moniak), Burtan (51. Luberda), Pandyra, Sołtys(83. Król).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .