LKS Bulowice nie dał szans rywalowi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 sierpnia 2019 22:29

LKS Bulowice wygrał na swoim boisku z LKS Poręba Wielka 6:0.Klub z gminy Kęty udanie rozpoczął walkę o powrót do A Klasy.

Gospodarze otworzyli wynik spotkania w 12. minucie. Rusek zagrał prostopadle do Michalaka, a ten znalazł sposób na bramkarza. Pięć minut później były trener seniorów i obecny trener trampkarzy znalazł się w dogodnej sytuacji, minął golkipera, ale przestrzelił.

W 21. minucie nie pomylił się Michalak, który zdobył gola na 2:0.W 28.minucie indywidualną akcję środkiem boiska przeprowadził strzelec poprzedniej bramki. W końcowej fazie zagrał do Wróbla, który umieścił futbolówkę w pustej bramce.  W 45. minucie czwartą bramkę dla LKS Bulowice zdobył Rusek.

W 57. minucie M. Handy obsłużył dobrym podaniem S. Handego. Drugi z wymienionych zawodników znalazł sposób na Sporysza. W 78. minucie wynik spotkania ustalił Wróbel.

Sobota  24 sierpnia LKS Bulowice – LKS Poręba Wielka 6:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Michalak (12.), 2:o Michalak (21.), 3:0 Wróbel (28.), 4:0 Rusek (45.). 5:0 S. Handy (57.), 6:0 Wróbel (78.)

Składy
LKS Bulowice: Matejko –  Mrzygłód, Sobala, Surma,  Lechowicz –  Wróbel,  Matusiak,  Handy, Rusek (57. Rusek),  Wróbel (63. Kołaczek) – Michalak.

LKS Poręba Wielka: Sporysz, Pawlak, Płonka (90. Stachura), Tomczyk,  Śliwiński, Klisiak, R. Sporysz, Olejarz (46. Kwaczala), Węglarz, Brania, Ryś.