LKS Głębowice wygrał z odmienioną Skawą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 sierpnia 2019 11:23

LKS Głębowice wygrał ze Skawą Podolsze 3:1. Teraz drużyna z gminy Osiek jest jedną z ekip, która wygrała dwa pierwsze mecze.

Wynik otworzyli goście. Pytel zagrał dłuższą piłkę za obrońców, a gola zdobył Kwadrans.W 25. minucie zdaniem sędziego faulowany był Wasztyl. Precyzyjnie z wapna uderzył Bieszczad. W 37. minucie po strzale T. Wasztyla piłka przeleciała między nogami bramkarza i wpadła do siatki. W 75 minucie rzut wolny wykonywał Wasztyl. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i trafiła do Bieszczada, który skutecznie dobił uderzenie głową. Ten zawodnik mógł zdobyć jeszcze jednego gola, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Taką samą szansę miał Kwadrans, ale w tym wypadku też gola nie było.

Sobota 24 sierpnia LKS Głębowice – Skawa Podolsze 3:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Kwadrans (5.), 1:1 Bieszczad rzut karny (25.), 2:1 T. Wasztyl (37.), 3:1 Bieszczad (75.)

Składy:
LKS Głębowice: Wandor, A. Domasik, M. Szypuła (55. Ramęda), Jarosz, Wojtyła, T. Wasztyl (60. Klaczak), Z. Wasztyl (75. Buda), Bies (65. Brońka), Klimczyk, Bieszczad (85. Kawczak), Szypuła. Trener: Przemysław Tlałka.

Skawa Podolsze: Woźniak, Domżał, Banaszak, Kajfasz, Pytel, Zimnal (60 Brandys), Porębski, Bryła, J. Kwadrans, Pawełek, P. Kwadrans. Trener: Wojciech Jurkowski.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa