Planowe zwycięstwo Niwy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 sierpnia 2019 11:52

Niwa wygrała na wyjeździe z Sosnowianką Stanisław Dolny 6:0. Podopieczni Kamila Żmudy strzelili rywalom sześć goli.

W 9. minucie rzut karny wykorzystał Lesik. W 15. minucie piłka po strzale Flisa odbiła się od słupka. Skutecznie dobił Piskorek.

W 23.  minucie ten sam zawodnik pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem. W 30. minucie rzut wolny wykonywał Lesik. Goła strzałem głową zdobył Zięba.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. W 68. minucie Flis uruchomił prostopadłym podaniem Zontka. Piłkarz wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do pustej  bramki. W 73. minucie wynik ustalił Flis. Oddał precyzyjny strzał po ziemi z około 20 metrów.

Niedziela25 sierpnia Sosnowianka Stanisław Dolny – Niwa Nowa Wieś 0:6 ,(0:4)

Bramki: 0:1 Leśnik (9.), 0:2 Piskorek (15.), 0:3 Piskorek (23.), 0:4 Zięba (30.), 0:5 Zontek (68.), 0:6 Flis (73.)

Skład Niwy Nowa Wieś:  Gacur, Zięba, Stawowczyk, Mateja, Gardyński, Nycz (60. Blarowski), Żmuda, Miłoń Flis, Lesiak (46. Zontek), Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.