Planowe zwycięstwo Niwy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 sierpnia 2019 11:52

Niwa wygrała na wyjeździe z Sosnowianką Stanisław Dolny 6:0. Podopieczni Kamila Żmudy strzelili rywalom sześć goli.

W 9. minucie rzut karny wykorzystał Lesik. W 15. minucie piłka po strzale Flisa odbiła się od słupka. Skutecznie dobił Piskorek.

W 23.  minucie ten sam zawodnik pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem. W 30. minucie rzut wolny wykonywał Lesik. Goła strzałem głową zdobył Zięba.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. W 68. minucie Flis uruchomił prostopadłym podaniem Zontka. Piłkarz wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do pustej  bramki. W 73. minucie wynik ustalił Flis. Oddał precyzyjny strzał po ziemi z około 20 metrów.

Niedziela25 sierpnia Sosnowianka Stanisław Dolny – Niwa Nowa Wieś 0:6 ,(0:4)

Bramki: 0:1 Leśnik (9.), 0:2 Piskorek (15.), 0:3 Piskorek (23.), 0:4 Zięba (30.), 0:5 Zontek (68.), 0:6 Flis (73.)

Skład Niwy Nowa Wieś:  Gacur, Zięba, Stawowczyk, Mateja, Gardyński, Nycz (60. Blarowski), Żmuda, Miłoń Flis, Lesiak (46. Zontek), Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .