Soła wygrała w Przeciszowie i pożegnała trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 czerwca 2019 14:21

Soła wygrała w Przeciszowie z Przeciszovią 3:1. Był to ostatni mecz w roli trenera zespołu z Łęk dla Krzysztofa Zarzyckiego. Prawdopodobnie tak samo będzie w wypadku Krzysztofa Barcika.
W 29. minucie Dziubek zagrał prostopadle do Kramarczyka. Ten wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 68. minucie Amrozi zaatakował skrzydłem. Swoją akcję wykończył strzałem z 17 metrów na dalszy róg. W 80. minucie strzelec gola na 0:2 wymanewrował obrońcę i wycofał do Dziubka, który znalazł sposób na bramkarza. W 87. minucie gospodarze strzelili honorowego gola. Rajd prawą stroną przeprowadził Krzemień. W jego fazie końcowej wyłożył piłkę wzdłuż bramki, a Szpiegla z dwóch metrów dopełnił formalności.

Po tym meczu z drużyną pożegnał się Krzysztof Zarzycki. Teraz skupi się na pracy w klasach sportowych. Istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że z Przeciszovią rozstanie się Krzysztof Barcik.

Sobota 15 czerwca Przeciszovia Przeciszów – Soła Łęki 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Kramarczyk (29.), 0:2 Amrozi (68.), 0:3 Dziubek (80.)

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Mycyk, Pawela, Szafraniec, Matla, Kułas, Michałek, Węgrzyn, Krzemień, Lasek, Szpiegla.  Trener: Krzysztof Barcik.

Soła Łęki: Daniel Dusik, Pawlusiak, Zarzycki, Zygmunt, Karnas, Handzlik, Adamczyk (85.  Lekki), Kramarczyk, Amrozi, Kozieł Dziubek. Trener: Krzysztof Zarzycki.